Výprodej zahradního nábytku

Chcete výhodně nakoupit zahradní nábytek? Pak určitě navštivte náš internetový obchod Zahradní-Nábytek-Výprodej.eu. U nás nakoupíte zahradní nábytek za nejnižší ceny na trhu.

Náš eshop nabízí tento zahradní nábytek:

  • Výprodej zahradního nábytku z expozice

    V sekci Výprodej z expozice najdete zahradní nábytek, který byl vystaven v naší vzorkovně, a buď se jedná o poslední kusy nebo může být lehce vybledlý či poškrábaný. Detaily vždy vidíte na fotografiích u každého kusu zahradního nábytku. Jedná se především o dřevěný zahradní nábytek.

  • Zahradní nábytek ze starších kolekcí

    Výhodně můžete nakoupit i zahradní nábytek, který nespadá do letošní kolekce. Tento zahradní nábytek je v perfektním stavu. Do této kategorie spadá jak dřevěný zahradní nábytek, tak zahradní nábytek z umělého ratanu, kovový či bambusový zahradní nábytek.

  • Poškozený zahradní nábytek

    Největší slevy nabízíme na zahradní nábytek, který je nějak poškozený. K poškození mohlo dojít např. při přepravě. Většinou se jedná o drobné poškození jako je např. malá prasklinka na desce dřevěného stolu nebo vyšisování od slunce. Tedy nejde o závady, které by bránili užívání zboží a nevyžadují opravy.

Výprodej zahradních stolů

Aktuálně probíhá výprodej zahradních stolů, které můžete nakoupit se slevou až 50%.

Doprava zdarma na objednávky nad 5000 Kč

Chcete ušetřit ještě více? Nakupte zahradní nábytek v hodnotě min. 5 000 Kč včetně DPH a my vám jej dopravíme zdarma!

Kontakt

Garden Pardubice
Komenského 374
Pardubice
Zákaznická podpora/objednávky: 777-176-260
WEB: www.gardenpardubice.cz
www.zahradni-nabytek-vyprodej.eu